Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Α’ Κατηγορία: Βαθμολογία- 5η Αγωνιστική

  Βαθμολογία Α’ Κατηγορίας Θέση Ομάδες Αγώνες Βαθμοί Ν Ι Η Τέρματα Διαφορά 1 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 5 15 5 0 0 21 2 19 2 ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 5 15 5 0 0 20 7 13 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 4 12 4 0 0 10 0 10 4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ 5 9 3 0 2 14 […]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Α’ Φθιώτιδας: Αποτελέσματα 5ης Αγωνιστικής

Αποτελέσματα 5ης Αγωνιστικής: Καλύβια-Νέο Κρίκελλο  1-0 (70’ Χανής) Αστέρας Σταυρού-Ολυμπιακός Λαμίας  0-1  (68’ Δ. Λέντας) Ευρυτανικός-Μαλεσίνα 0-2 (3’ Δέδες, 75’ πεν. Κωνσταντίνου) Κεραυνός Βαθυκοίλου-Νίκη Αγ. Παρασκευής 1-3 (Γερογιάκομος Γ. – 10΄/66΄ Μιχαήλ, 75΄ Κολόκας Β.)) Δάφνη Λιβανατών-Δαφνησιακός Αρκίτσας 3-1 (16’/89’ Μπράχος, 44’ Ευαγ. Μακρόπουλος-84’ Ρίζος) Προοδευτική Λάρυμνας-Ρεγγίνι 2-0 (32’ πεν. Αργ. Δάρρας, 67’ Νίκας) Ηράκλεια-Άρης Αγ. Κωνσταντίνου 3-0 (30’ Φωτόπουλος, 44’ […]

ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Ποινολόγιο ΕΠΣ Φθιώτιδας

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ  ΕΠΙΤΡΟΠΗ  Ε.Π.Σ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΑΚΤΙΚΟ   Nο  04/22-10-2020 ΠΟΙΝΕΣ  ΠΟΔ/ΣΤΩΝ        Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ                                      17/10/2020     ΠΛΟΥΜΠΗ  Γ                    1478234       ΑΡΗΣ  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ       2ΑΓ+20  ΕΥΡΩ […]

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

Ορισμός Διαιτητών Α’ & Β’ Κατηγορία 24-25/10/2020

Επιτροπή Διαιτησίας ΕΠΣ Φθιώτιδας : Ορισμός διαιτητών της 5ης αγωνιστικής Α’ και Β’ κατηγορίας Αναλυτικά: Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Σάββατο 24-10-2020/ ΩΡΑ: 16.00 5η αγωνιστική Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ (Γηπ. Φραντζή) Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ Βοηθοί: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Γηπ. Σταυρού) Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ Αγώνας: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ […]

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ ΔΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΕΠΣΦ

Β’ Κατηγορία Γ Όμιλος: Αναβολή αγώνα

Απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλήματος της Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας: -Με  σύμφωνη  γνώμη  και  των  δύο  σωματείων  αναβάλλεται  ο προγραμματισμένος  αγώνας     της  25/10/2020  για  το  Πρωτάθλημα  της  Β  Κατηγορίας  3ου  ομίλου  μεταξύ  των  σωματείων  ΠΑΟ  ΑΝΘΗΛΗΣ  –  ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ ΔΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΕΠΣΦ

Ά Κατηγορία: Αλλαγή έδρας

Απόφαση Επιτροπής Πρωταθλήματος της ΕΠΣΦ: “Λόγω προβλήματος στο γήπεδο της Πελασγίας ο προγραμματισμένος αγώνας του Πρωταθλήματος της Α Κατηγορίας της 24/10/2020 μεταξύ των σωματείων ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ορίζεται να διεξαχθεί στο γήπεδο ΣΤΥΛΙΔΑΣ.”

ΑΓΩΝΕΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος: Αποτέλεσμα εξ’αναβολής αγώνας 2ης Αγωνιστικής

Κομνηνός Κόμνηνας – ΑΟ Καινουρίου  0-2 ( 61′ Μπήτας, 90+ Κακαρας Δ) Η βαθμολογία του 1ου Ομίλου: Βαθμολογία Α’ Ομίλου Θέση Ομάδες Αγώνες Βαθμοί 1 ΚΑΛΑΠΟΔΙ 4 10 2 ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 4 9 3 ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 4 9 4 ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 4 8 5 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 4 8 6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 4 8 7 […]

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Β’ Κατηγορία: Βαθμολογίες 4η αγωνιστική

Βαθμολογία Α’ Ομίλου Θέση Ομάδες Αγώνες Βαθμοί 1 ΚΑΛΑΠΟΔΙ 4 10 2 ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 4 9 3 ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 4 9 4 ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 4 8 5 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 4 8 6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 4 8 7 ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 4 5 8 ΚΟΜΝΗΝΟΣ 3 3 9 ΣΚΑΡΦΕΙΑ 4 2 10 ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 4 1 11 […]

ΑΓΩΝΕΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Β Φθιώτιδας: Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής

1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ  4-1 ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ– ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  0-8 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ  3-0 ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92  1-1 ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ   4-0 ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ  4-0 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΣΟΥΚΑ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ  0-1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤ.  Ο-3 α.α ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ  4-3 ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ  1-3 ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ – […]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Α’ Φθιώτιδας: Η επόμενη αγωνιστική 24/10/20

ΚΑΛΥΒΙΑ – Ν. ΚΡΙΚΕΛΛΟ ΑΣΤ. ΣΤΑΥΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΚΕΡ. ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ ΠΡΟΟΔ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΡΕΓΓΙΝΙ ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ ΡΕΠΟ: ΣΤΥΛΙΔΑ