ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

Ορισμός Διαιτητών Α’ & Β’ Κατηγορία 24-25/10/2020

Επιτροπή Διαιτησίας ΕΠΣ Φθιώτιδας : Ορισμός διαιτητών της 5ης αγωνιστικής Α’ και Β’ κατηγορίας Αναλυτικά: Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Σάββατο 24-10-2020/ ΩΡΑ: 16.00 5η αγωνιστική Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ (Γηπ. Φραντζή) Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ Βοηθοί: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Γηπ. Σταυρού) Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ Αγώνας: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ […]

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

Ορισμός Διαιτητών Α & Β Κατηγορία 17-18/10/2020

Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας    Σάββατο 17-10-2020/ ΩΡΑ: 16.00 4η αγωνιστική Αγώνας:                      ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ (Γηπ. Μαλεσίνας) Διαιτητής:                         ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ Βοηθοί:                     ΓΑΚΗΣ – […]

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

Διαιτητές Σαββατοκύριακου 03 – 04/10/2020

H επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας ανακοίνωσε τους διαιτητές των παιχνιδιών της 2ης αγωνιστικής σε Α’ και Β’ κατηγορία που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο (3-4/10). Αναλυτικά:

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΔ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΠΟ

Αναβολή σεμιναρίου ΚΕΔ/ΕΠΟ

Η ΚΕΔ/ΕΠΟ ενημερώνει ότι το προγραμματισμένο σεμινάρο Ταλέντων-Μεντόρων GreeKore Promising “Νικόλαος Ντοσίδης” αναβάλλεται για σοβαρούς οργανωτικούς λόγους και θα υπάρξει μέριμνα να πραγματοποιηθεί τμηματικά σε ημερίδες ανά περιφέρειες. Με την ανακοίνωση των ονομάτων των διαιτητών που θα αποτελέσουν την Κατηγορία Προχωρημένου Σταδίου Κ4Π για την αγωνιστική περίοδο 2019/20, θα ακολουθήσει ενημέρωση για τον καθορισμό των […]

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

Ορισμός διαιτητών κυπέλλου Β φάσης

Β΄ φάση Κυπέλλου Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Σάββατο 28-9-2019 ΩΡΑ: 17.00   Αγώνας:       ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ -ΜΑΛΕΣΙΝΑ Διαιτητής:     ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ Αγώνας:              ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ –ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ Διαιτητής:     ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ Βοηθοί:         ΧΑΝΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ Αγώνας:              ΚΑΛΥΒΙΑ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  ΩΡΑ: 16.00 Διαιτητής:     ΤΖΟΒΑΡΑΣ Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ -ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

Ορισμός διαιτητών Α φάσης κυπέλλου ΕΠΣ Φθιώτιδας

A΄ φάση Κυπέλλου Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας  Σάββατο 21-9-2018 ΩΡΑ: 16.00   Αγώνας:       ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ Διαιτητής:   ΤΣΙΑΒΟΣ Βοηθοί:      ΖΑΦΕΙΡΗΣ – ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ Αγώνας:       ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ- ΑΝΑΓ. ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Διαιτητής:   ΣΤΑΥΡΟΥ Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΦΑΡΜΑΚΗΣ Αγώνας:        ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-  ΚΑΛΥΒΙΑ ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ Διαιτητής:     ΛΑΘΥΡΗΣ Βοηθοί:         ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ Αγώνας:       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ […]

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΔ

Πρώτη συγκέντρωση διαιτητών

Η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ καλεί τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές, Παρατηρητές και εκπαιδευτές στην πρώτη συγκέντρωση περιόδου 2019- 2020, στην αίθουσα συνεδριάσεων της Ε.Π.Σ.ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ , την Δευτέρα 9/9/2019 και ώρα 19.30.Η παρουσία όλων είναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ.