ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

Ορισμός Διαιτητών Α & Β Κατηγορία 17-18/10/2020

Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
 
Σάββατο 17-10-2020/ ΩΡΑ: 16.00
4η αγωνιστική
Αγώνας:                      ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ (Γηπ. Μαλεσίνας)
Διαιτητής:                         ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί:                     ΓΑΚΗΣ – ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:                                   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ (Γηπ. Μεγ. Βρύσης)
Διαιτητής:                          ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:                        ΚΑΛΥΒΑΣ – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.
Αγώνας:                       ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ (Γηπ. Αγ. Παρασκευής)
Διαιτητής:                                                    ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί:                                            ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ. – ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
Αγώνας:                             ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ (Γηπ. Αρκίτσας)
Διαιτητής:                                 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί:                            ΣΚΑΡΛΑΣ – ΚΕΠΠΑ
Αγώνας:                             ΡΕΓΓΙΝΙ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ (Γηπ. Μώλου)
Διαιτητής:                              ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:                         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΓΑΚΟΣ
Αγώνας:                                               ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΣΤΥΛΙΔΑ (Γηπ. Ηράκλειας)
Διαιτητής:                                                      ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:                                              ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ – ΚΟΛΟΒΟΣ
Αγώνας:            ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ (Γηπ. Αγ. Κων/νου)
Διαιτητής:            ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί:                    ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι
Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 17-10-2020
4η αγωνιστική / ΩΡΑ: 16.00
Αγώνας:                     ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ (Γηπ. Ελάτειας)
Διαιτητής:                   ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί:                                   ΜΑΚΚΑΣ – ΝΑΘΑΝΑΗΛ
Αγώνας:                                  ΤΣΟΥΚΑ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ (Γηπ. Μακρακώμης)
Διαιτητής:                                                   ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:                                          ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ – ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ
Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
4Η αγωνιστική /Κυριακή 18-10-2020/ ΩΡΑ: 16.00
Αγώνας:                          ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ  (Γηπ. Αγ. Σεραφείμ)
Διαιτητής:    ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί:                                      ΓΑΚΟΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας:                               ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ ‘92 (Γηπ. Σκάρφειας)
Διαιτητής:                         ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Βοηθοί:                            ΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας:                                 ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ  (Γηπ. Μώλου)
Διαιτητής:                     ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί:                                 ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ – ΚΑΨΙΩΤΗΣ
Αγώνας:                                     ΚΗΦΙΣΣΟΣ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ (Γηπ. Τιθορέας)
Διαιτητής:                    ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί:                                   ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ – ΜΟΚΙΑΣ
Αγώνας:                     ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ (Γηπ. Καλαποδίου)
Διαιτητής:   ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί:                            ΓΑΚΗΣ – ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ
Αγώνας:              ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ (Γηπ. Ροδωνιάς)
Διαιτητής:             ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:                           ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ. – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ.
Αγώνας:           ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ  – ΑΝ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (Γηπ. Παλ. Γιαννιτσούς)
Διαιτητής:       ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Λ.
Βοηθοί:                                   ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ – ΜΑΝΙΚΑΣ
Αγώνας:                 ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ – ΑΝ/ΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ (Γηπ. Γιαννιτσούς) 
Διαιτητής:              ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί:                            ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι. – ΜΑΚΚΑΣ
Αγώνας:                               ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ – ΑΕ ΜΑΚ/ΜΗ ΣΠΕΡ/ΔΑ 2010 (Γηπ. Μεξιατών)
Διαιτητής:                  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:                                     ΚΑΛΥΒΑΣ – ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ
Αγώνας:                                      ΟΜΒΡΟΣ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ (Γηπ.Ομβριακής)
Διαιτητής:                                         ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί:                                ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ – ΚΕΠΠΑ
Αγώνας:                          ΔΙΒΡΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ (Γηπ. Δίβρης)
Διαιτητής   ΑΝΑΒΟΛΗ
Βοηθοί:
Αγώνας:                                       ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ  – ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΔΟΜΟΚΟΥ (Γηπ. Πελασγίας)
Διαιτητής:                                                      ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:                                             ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ  – ΝΑΘΑΝΑΗΛ
Αγώνας:                                         ΓΑΡΔΙΚΙ – ΔΟΞΑ ΜΟΣΧ/ΡΙΟΥ 2011 (Γηπ.Αμουρίου)
Διαιτητής:                                               ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
Βοηθοί:                                               ΧΙΝΤΑΣ – -ΒΛΑΧΟΣ