ΑΓΩΝΕΣΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣ

ΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣΦ (Κ14): Ευρυτανία – Φθιώτιδα 0-3, 4η αγωνιστική.

Στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής-η 3η αναβλήθηκε- η Φθιώτιδα αντιμετώπισε την Ευρυτανία στο Καρπενήσι.

Το πρώτο ημίχρονο η ομάδα της Φθιώτιδας είχα τον έλεγχο του αγώνα και τις ευκαιρίες, να πετύχει γκολ, απέναντι σε μια πολύ καλά οργανωμένη και σαφώς βελτιωμένη Ευρυτανία, σε σύγκριση με το παιχνίδι της 1ης αγωνιστικής. Μετά το 0-0 του 1ου ημιχρόνου, η Φθιώτιδα με την έναρξη του 2ου ημιχρόνου πέτυχε το 0-1 και τελικά έφτασε στο νικηφόρο 0-3. Για τη Φθιώτιδα σκόραραν οι: Νίκος Τσοκαλίδης (42΄), Σπύρος Τσιγαρίδας(65΄) και Δημήτρης Νέλλας (68ο ).

Συνθέσεις Ομάδων

Ευρυτανία (Δημήτρης Αντωνίου): Κουτρομάνος, Λάππας, Τριανταφύλλου Γ., Τριανταφύλλου Π., Μπούκας, Πετρόπουλος, Πόλου, Κεχριμπάρης, Τσιλίκας, Τριανταφυλλόπουλος, Παπαδοκωστόπουλος

Συμμετείχαν και οι: Τσάρας, Κουκλάρας, Μπόνιας, Κοπάνης, Βρέκος, Λάππας, Θεοδωρογιάννης, Τσουκαλάς

Φθιώτιδα (Γιώργος Νικολάου): Πιτσίκας, Παπαλουκάς, Μποντούρρις, Παπαστάμος, Χαρτοδιπλωμένος, Τσοκαλίδης, Νιώρας, Τσιγαρίδας, Παπακώστας, Τσανής, Μπακογιάννης

Συμμετείχαν και οι: Αλεξίου, Κρίντας, Καλογερίδης, Παντζιάς, Καραΐσκος, Νέλλας, Καραντζιούνης, Κοντέλας