ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

Ορισμός Διαιτητών Α’ & Β’ Κατηγορία 24-25/10/2020

Επιτροπή Διαιτησίας ΕΠΣ Φθιώτιδας : Ορισμός διαιτητών της 5ης αγωνιστικής Α’ και Β’ κατηγορίας

Αναλυτικά:

Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 24-10-2020/ ΩΡΑ: 16.00
5η αγωνιστική

Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ (Γηπ. Φραντζή)
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Γηπ. Σταυρού)
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 (Γηπ. Ευρυτάνων)
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΓΑΚΟΣ- ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ
Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (Γηπ. Στυλιδας)
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ (Γηπ. Λιβανατών)
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας: ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ (Γηπ. Ηράκλειας)
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.- ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ
Αγώνας: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ- ΡΕΓΓΙΝΙ (Γηπ. Λάρυμνας)
Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ – ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 24-10-2020
5η αγωνιστική / ΩΡΑ: 16.00

Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ ’92 – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ (Γηπ. Αταλάντης)
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ
Βοηθοί: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Λ. – ΜΑΚΚΑΣ
Αγώνας: ΑΝ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ (Γηπ. Σπερχειάδας)
Διαιτητής: ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί: ΝΑΘΑΝΑΗΛ – ΚΕΠΠΑ
Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
ΑΝΑΒΟΛΗ
Αγώνας: ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΓΑΡΔΙΚΙ (Γηπ. Ραχών)
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί: ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
5Η αγωνιστική /Κυριακή 25-10-2020/ ΩΡΑ: 15.00

Αγώνας: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ (Γηπ. Αμφίκλειας)
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΦΑΡΜΑΚΗΣ – ΚΑΨΙΩΤΗΣ
Αγώνας: ΚΟΜΝΗΝΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ (Γηπ. Κόμνηνας)
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΜΑΚΚΑΣ – ΚΕΠΠΑ
Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ (Γηπ. Μώλου)
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ
Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι. – ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ
Αγώνας: ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ (Γηπ. Καινουρίου)
Διαιτητής: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
Βοηθοί: ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ – ΜΑΝΙΚΑΣ
Αγώνας: ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ (Γηπ. Καλαποδίου)
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ.
Βοηθοί: ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ
Αγώνας: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΤΣΟΥΚΑ (Γηπ. Κομποτάδων)
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Λ.
Βοηθοί: ΓΑΚΟΣ – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.
Αγώνας: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ (Γηπ. Παλ. Γιαννιτσούς)
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ.
Βοηθοί: ΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟΣ – ΜΟΚΙΑΣ
Αγώνας: ΑΕ ΜΑΚ/ΜΗ ΣΠΕΡ/ΔΑ 2010 – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ (Γηπ. Μακρακώμης)
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ – ΧΙΝΤΑΣ
Αγώνας: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΝ/ΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ (Γηπ. Μεξιατών)
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ – ΜΟΣΧΟΣ
Αγώνας: ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 2011 – ΔΙΒΡΗ (Γηπ.Μοσχοχωρίου)
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ. – ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας: ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ (Γηπ. Ανθήλης)
Διαιτητής ΑΝΑΒΟΛΗ