Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Β’ Κατηγορία 5η Αγωνιστική: Βαθμολογία Ομίλων

  Βαθμολογία Α’ Ομίλου ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΕΣ Ν H I ΒΑΘΜΟΙ ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ 1 ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 5 3 0 2 11 19 3 16 2 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 5 3 0 2 11 15 3 12 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 5 3 0 2 11 13 4 9 4 ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 5 […]

ΑΓΩΝΕΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Β Φθιώτιδας: Αποτελέσματα 5ης Αγωνιστικής

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β΄ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 24-25/10/2020 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 8-0  ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ  2-1 ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ  1-2 ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ  1-1 ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ  1-4 ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ  1-1   2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤ. – ΔΟΞΑ ΖΗΛ.  2-1 ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝ.  2-2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝ. – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ  0-5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ […]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Α’ Κατηγορία: Βαθμολογία- 5η Αγωνιστική

  Βαθμολογία Α’ Κατηγορίας Θέση Ομάδες Αγώνες Βαθμοί Ν Ι Η Τέρματα Διαφορά 1 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 5 15 5 0 0 21 2 19 2 ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 5 15 5 0 0 20 7 13 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 4 12 4 0 0 10 0 10 4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ 5 9 3 0 2 14 […]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Α’ Φθιώτιδας: Αποτελέσματα 5ης Αγωνιστικής

Αποτελέσματα 5ης Αγωνιστικής: Καλύβια-Νέο Κρίκελλο  1-0 (70’ Χανής) Αστέρας Σταυρού-Ολυμπιακός Λαμίας  0-1  (68’ Δ. Λέντας) Ευρυτανικός-Μαλεσίνα 0-2 (3’ Δέδες, 75’ πεν. Κωνσταντίνου) Κεραυνός Βαθυκοίλου-Νίκη Αγ. Παρασκευής 1-3 (Γερογιάκομος Γ. – 10΄/66΄ Μιχαήλ, 75΄ Κολόκας Β.)) Δάφνη Λιβανατών-Δαφνησιακός Αρκίτσας 3-1 (16’/89’ Μπράχος, 44’ Ευαγ. Μακρόπουλος-84’ Ρίζος) Προοδευτική Λάρυμνας-Ρεγγίνι 2-0 (32’ πεν. Αργ. Δάρρας, 67’ Νίκας) Ηράκλεια-Άρης Αγ. Κωνσταντίνου 3-0 (30’ Φωτόπουλος, 44’ […]

ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Ποινολόγιο ΕΠΣ Φθιώτιδας

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ  ΕΠΙΤΡΟΠΗ  Ε.Π.Σ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΑΚΤΙΚΟ   Nο  04/22-10-2020 ΠΟΙΝΕΣ  ΠΟΔ/ΣΤΩΝ        Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ                                      17/10/2020     ΠΛΟΥΜΠΗ  Γ                    1478234       ΑΡΗΣ  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ       2ΑΓ+20  ΕΥΡΩ […]

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

Ορισμός Διαιτητών Α’ & Β’ Κατηγορία 24-25/10/2020

Επιτροπή Διαιτησίας ΕΠΣ Φθιώτιδας : Ορισμός διαιτητών της 5ης αγωνιστικής Α’ και Β’ κατηγορίας Αναλυτικά: Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Σάββατο 24-10-2020/ ΩΡΑ: 16.00 5η αγωνιστική Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ (Γηπ. Φραντζή) Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ Βοηθοί: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Γηπ. Σταυρού) Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ Αγώνας: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ […]

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ ΔΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΕΠΣΦ

Β’ Κατηγορία Γ Όμιλος: Αναβολή αγώνα

Απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλήματος της Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας: -Με  σύμφωνη  γνώμη  και  των  δύο  σωματείων  αναβάλλεται  ο προγραμματισμένος  αγώνας     της  25/10/2020  για  το  Πρωτάθλημα  της  Β  Κατηγορίας  3ου  ομίλου  μεταξύ  των  σωματείων  ΠΑΟ  ΑΝΘΗΛΗΣ  –  ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ ΔΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΕΠΣΦ

Ά Κατηγορία: Αλλαγή έδρας

Απόφαση Επιτροπής Πρωταθλήματος της ΕΠΣΦ: “Λόγω προβλήματος στο γήπεδο της Πελασγίας ο προγραμματισμένος αγώνας του Πρωταθλήματος της Α Κατηγορίας της 24/10/2020 μεταξύ των σωματείων ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ορίζεται να διεξαχθεί στο γήπεδο ΣΤΥΛΙΔΑΣ.”

ΑΓΩΝΕΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος: Αποτέλεσμα εξ’αναβολής αγώνας 2ης Αγωνιστικής

Κομνηνός Κόμνηνας – ΑΟ Καινουρίου  0-2 ( 61′ Μπήτας, 90+ Κακαρας Δ) Η βαθμολογία του 1ου Ομίλου: Βαθμολογία Α’ Ομίλου Θέση Ομάδες Αγώνες Βαθμοί 1 ΚΑΛΑΠΟΔΙ 4 10 2 ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 4 9 3 ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 4 9 4 ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 4 8 5 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 4 8 6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 4 8 7 […]

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Β’ Κατηγορία: Βαθμολογίες 4η αγωνιστική

Βαθμολογία Α’ Ομίλου Θέση Ομάδες Αγώνες Βαθμοί 1 ΚΑΛΑΠΟΔΙ 4 10 2 ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 4 9 3 ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 4 9 4 ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 4 8 5 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 4 8 6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 4 8 7 ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 4 5 8 ΚΟΜΝΗΝΟΣ 3 3 9 ΣΚΑΡΦΕΙΑ 4 2 10 ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 4 1 11 […]