ΑΓΩΝΕΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος: Αποτέλεσμα εξ’αναβολής αγώνας 2ης Αγωνιστικής

Κομνηνός Κόμνηνας – ΑΟ Καινουρίου  0-2 ( 61′ Μπήτας, 90+ Κακαρας Δ) Η βαθμολογία του 1ου Ομίλου: Βαθμολογία Α’ Ομίλου Θέση Ομάδες Αγώνες Βαθμοί 1 ΚΑΛΑΠΟΔΙ 4 10 2 ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 4 9 3 ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 4 9 4 ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 4 8 5 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 4 8 6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 4 8 7 […]

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Β’ Κατηγορία: Βαθμολογίες 4η αγωνιστική

Βαθμολογία Α’ Ομίλου Θέση Ομάδες Αγώνες Βαθμοί 1 ΚΑΛΑΠΟΔΙ 4 10 2 ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 4 9 3 ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 4 9 4 ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 4 8 5 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 4 8 6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 4 8 7 ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 4 5 8 ΚΟΜΝΗΝΟΣ 3 3 9 ΣΚΑΡΦΕΙΑ 4 2 10 ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 4 1 11 […]

ΑΓΩΝΕΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Β Φθιώτιδας: Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής

1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ  4-1 ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ– ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  0-8 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ  3-0 ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92  1-1 ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ   4-0 ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ  4-0 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΣΟΥΚΑ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ  0-1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤ.  Ο-3 α.α ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ  4-3 ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ  1-3 ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ – […]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Α’ Φθιώτιδας: Η επόμενη αγωνιστική 24/10/20

ΚΑΛΥΒΙΑ – Ν. ΚΡΙΚΕΛΛΟ ΑΣΤ. ΣΤΑΥΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΚΕΡ. ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ ΠΡΟΟΔ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΡΕΓΓΙΝΙ ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ ΡΕΠΟ: ΣΤΥΛΙΔΑ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Α Φθιώτιδας: Βαθμολογία 4ης Αγωνιστικής

Θέση Ομάδες Αγώνες Βαθμοί N I H Τέρματα Διαφορά 1 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 4 12 4 0 0 19 – 2 17 2 ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 4 12 4 0 0 17 – 6 11 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ* 3 9 3 0 0 9 – 0 9 4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ* 3 9 3 0 0 8 – […]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Α Φθιώτιδας: Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ 3-0 (75΄ Λέντας Ν., 83΄ Καυκιάς, 93΄ Ζήσιμος) ΜΑΛΕΣΙΝΑ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ  5-0 (3΄/25΄/70΄ Κωνσταντίνου, 37΄/50΄ Πέππας)  ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ  0-1 (8΄ Κασάπας) ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  1-1 (91΄ Κυριτσόπουλος – 45΄ Μαντάρας) ΡΕΓΓΙΝΙ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  2-3 (42΄ Σιώτης, 75΄ Χουλιάρας – 66΄ Μακρόπουλος, 82΄ Χαλαστάνης, 93΄ Παπανάγνος) ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΣΤΥΛΙΔΑ  0-3 […]

ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Ποινές ποδοσφαιριστών

Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας ανακοίνωσε τις ποινές των ποδοσφαιριστών από τα παιχνίδια κυπέλλου και πρωταθλήματος (Α΄ και Β΄ κατηγορία) της προηγούμενης εβδομάδας. ΠΟΙΝΕΣ  ΠΟΔ/ΣΤΩΝ      Κ.Ε.       07/10/2020  ΜΠΡΑΧΟΣ  Π.     1296717  ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ         1ΑΓ+10 ΕΥΡΩ ΠΟΙΝΕΣ  ΠΟΔ/ΣΤΩΝ        Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ      10/10/2020    ΤΕΓΟΣ  […]

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ ΕΠΣΦ

Αποφάσεις Επιτροπής Πρωταθλήματος

Με απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλήματος και μετά από σύμφωνη γνώμη και των δύο σωματείων ο αγώνας της Α Κατηγορίας της 17/10/2020 μεταξύ των σωματείων Α.Ε. ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 – Α.Ε. ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ θα έχει ώρα έναρξης 16:30. Αναβάλλεται ο αγώνας της 18/10/2020 για το πρωτάθλημα της Β Κατηγορίας 3 ος όμιλος μεταξύ των σωματείων Α.Ε. ΔΙΒΡΗ […]

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

Ορισμός Διαιτητών Α & Β Κατηγορία 17-18/10/2020

Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας    Σάββατο 17-10-2020/ ΩΡΑ: 16.00 4η αγωνιστική Αγώνας:                      ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ (Γηπ. Μαλεσίνας) Διαιτητής:                         ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ Βοηθοί:                     ΓΑΚΗΣ – […]

ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΚΥΠΕΛΛΟ

Κύπελλο ΕΠΣΦ: Τα αποτελέσματα των επαναληπτικών της Α΄ φάσης

Tα αποτελέσματα των 8 αναμετρήσεων της  Τετάρτης 14 Οκτωβρίου για τη 2η αγωνιστική της Α’ φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Φθιώτιδας. (Με έντονο χρώμα οι ομάδες που περνάνε στην επόμενη φάση) Τα αποτελέσματα: Κεραυνός Βαθυκοίλου – Ηράκλεια  2-2 Στυλίδα – Ελατειακός 6-0 Αστέρας Αγ. Σεραφείμ-Μαλεσίνα 2-3 Άρης Αγ. Κωνσταντίνου-Ολυμπιακός Λαμίας 0-0 Προοδευτική Λάρυμνας-Δαφνησιακός Αρκίτσας  3-1 Νέο Κρικελλο-Νίκη Αγ. Παρασκευής 1-1 […]