ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Covid-19: Αναστολή όλων των τοπικών πρωταθλημάτων

Έπειτα απο έγγραφη γνωστοποίηση  που είχαμε από την Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία, αναστέλλονται όλα τα τοπικά πρωταθλήματα , οι προπονήσεις και οι φιλικοί αγώνες,  καθώς και όλες οι δραστηριότητες σε αθλητικές εγκαταστάσεις.Με το ίδιο έγγραφο γίνονται γνωστό ότι αναστέλλονται επίσης τα πρωταθλήματα Γ΄ Εθνικής Κατηγορίας οι αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος, καθώς και τα  Εθνικά Γυναικεία πρωταθλήματα. […]

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ ΕΠΣΦ

Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας: Συνεδρίαση Δ.Σ.

Καλούνται  τα μέλη του Δ.Σ. της Ε.Π.Σ.Φ. σε συνεδρίαση του Δ.Σ. που θα διεξαχθεί  στις 04/11/2020 ημέρα Τετάρτη και ώρα 19.00 στα Γραφεία της Ε.Π.Σ.Φ. με  θέματα ημερήσιας διάταξης: Εκπροσώπηση  στην  Ε.Π.Ο.  σύμφωνα  με  το  υπ.  αριθμ..  23924/27-10-2020 έγγραφο  της  Ε.Π.Ο.  για  την  Εκλογική  Γενική  Συνέλευση  της   23/11/2020  Εκλογή  αναπληρωτή  για  την  Εκλογική  Γ.Σ.  της  […]

ΑΓΩΝΕΣ

Κύπελλο ΕΠΣ Φθιώτιδας: Αγώνες Β’ Φάσης

Πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής της β΄ φάσης του κυπέλλου «Αλέξανδρος Θεοφανόπουλος». ΤΕΤΑΡΤΗ 4/11/2020 (ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ 15.00) ΓΗΠ. ΦΡΑΝΤΖΗ:  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΛΑΜΙΑΣ  – ΝΙΚΗ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΗΠ. ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ:  ΟΜΒΡΟΣ  –  ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΓΗΠ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ:  ΑΤΑΛΑΝΤΗ  –  ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΓΗΠ. ΜΩΛΟΥ:  ΡΕΓΓΙΝΙ  –  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΣΤΑΥΡΟΥ ΓΗΠ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ:  ΣΤΥΛΙΔΑ  –  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΛΑΡΥΜΝΑΣ ΓΗΠ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ:  ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ  –  ΚΑΛΥΒΙΑ  (ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ 15.30) H  Επιτροπή  […]

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Β Κατηγορία 6η Αγωνιστική: Βαθμολογία Ομίλων

  Βαθμολογία Α’ Ομίλου Θέση Ομάδες Αγώνες Βαθμοί Ν Ι Η Τέρματα Διαφορά 1 ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 6 14 4 0 2 22 3 19 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 6 12 3 0 3 15 6 9 3 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 6 11 3 1 2 15 6 9 4 ΚΑΛΑΠΟΔΙ 6 11 3 1 2 16 8 […]

ΑΓΩΝΕΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Β Φθιώτιδας: Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής-Επόμενη Αγωνιστική

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής : 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  0-3 ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 4-2 ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ 0-1 ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔ.ΕΝΙΤΣΑΣ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ  1-2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ– ΚΑΛΑΠΟΔΙ  2-2 ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ  1-4 Η επόμενη αγωνιστική: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ ΚΗΦΙΣΣΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – […]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Α’ Κατηγορία: Βαθμολογία 6ης Αγωνιστικής

Βαθμολογία Α’ Κατηγορίας Θέση Ομάδες Αγώνες Βαθμοί Ν Ι Η Τέρματα Διαφορά 1 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 6 16 5 1 0 22 3 19 2 ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 6 16 5 1 0 21 8 13 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 5 15 5 0 0 14 0 14 4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ 6 12 4 0 2 19 7 […]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Α’ Φθιώτιδας: Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής-Επόμενη Αγωνιστική

Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής: Αστέρας Σταυρού-Καλύβια 1-0 (91’ Νασιακόπουλος) Νέο Κρίκελλο-Ευρυτανικός 0-1 (77’ πεν. Χριστόπουλος) Ολυμπιακός Λαμίας-Κεραυνός Βαθυκοίλου 4-0 (36’ πεν. Ακασού, 63’ Καυκιάς, 80’ Πασχαλίδης, 90+ Καρβέλης) Μαλεσίνα-Δάφνη Λιβανατών 1-1 (47’ Ρίζος-30’ Παπαναστασίου) Νίκη Αγ. Παρασκευής-Στυλίδα 2-2 (85’ πεν. Μιχαήλ, 92’ Ιωάννου-39’ Κ. Βαρυπάτης, 59’ Μπίκος) Δαφνησιακός Αρκίτσας-Προοδευτική Λάρυμνας 1-5 (68’ Κυριτσόπουλος-4’/50’ Ντελής, 55’ Δουσιώτης, 60’ Τσιάμης, 91’ Νικολόπουλος) Ρεγγίνι-Ηράκλεια 1-0 (67’ […]

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Β’ Κατηγορία 5η Αγωνιστική: Βαθμολογία Ομίλων

  Βαθμολογία Α’ Ομίλου ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΕΣ Ν H I ΒΑΘΜΟΙ ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ 1 ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 5 3 0 2 11 19 3 16 2 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 5 3 0 2 11 15 3 12 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 5 3 0 2 11 13 4 9 4 ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 5 […]

ΑΓΩΝΕΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Β Φθιώτιδας: Αποτελέσματα 5ης Αγωνιστικής

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β΄ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 24-25/10/2020 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 8-0  ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ  2-1 ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ  1-2 ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ  1-1 ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ  1-4 ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ  1-1   2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤ. – ΔΟΞΑ ΖΗΛ.  2-1 ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝ.  2-2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝ. – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ  0-5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ […]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Α’ Κατηγορία: Βαθμολογία- 5η Αγωνιστική

  Βαθμολογία Α’ Κατηγορίας Θέση Ομάδες Αγώνες Βαθμοί Ν Ι Η Τέρματα Διαφορά 1 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 5 15 5 0 0 21 2 19 2 ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 5 15 5 0 0 20 7 13 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 4 12 4 0 0 10 0 10 4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ 5 9 3 0 2 14 […]