Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Β Κατηγορία 6η Αγωνιστική: Βαθμολογία Ομίλων

  Βαθμολογία Α’ Ομίλου Θέση Ομάδες Αγώνες Βαθμοί Ν Ι Η Τέρματα Διαφορά 1 ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 6 14 4 0 2 22 3 19 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 6 12 3 0 3 15 6 9 3 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 6 11 3 1 2 15 6 9 4 ΚΑΛΑΠΟΔΙ 6 11 3 1 2 16 8 […]

ΑΓΩΝΕΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Β Φθιώτιδας: Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής-Επόμενη Αγωνιστική

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής : 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  0-3 ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 4-2 ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ 0-1 ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔ.ΕΝΙΤΣΑΣ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ  1-2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ– ΚΑΛΑΠΟΔΙ  2-2 ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ  1-4 Η επόμενη αγωνιστική: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ ΚΗΦΙΣΣΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – […]

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Β’ Κατηγορία 5η Αγωνιστική: Βαθμολογία Ομίλων

  Βαθμολογία Α’ Ομίλου ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΕΣ Ν H I ΒΑΘΜΟΙ ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ 1 ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 5 3 0 2 11 19 3 16 2 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 5 3 0 2 11 15 3 12 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 5 3 0 2 11 13 4 9 4 ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 5 […]

ΑΓΩΝΕΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Β Φθιώτιδας: Αποτελέσματα 5ης Αγωνιστικής

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β΄ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 24-25/10/2020 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 8-0  ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ  2-1 ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ  1-2 ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ  1-1 ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ  1-4 ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ  1-1   2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤ. – ΔΟΞΑ ΖΗΛ.  2-1 ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝ.  2-2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝ. – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ  0-5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ […]

ΑΓΩΝΕΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος: Αποτέλεσμα εξ’αναβολής αγώνας 2ης Αγωνιστικής

Κομνηνός Κόμνηνας – ΑΟ Καινουρίου  0-2 ( 61′ Μπήτας, 90+ Κακαρας Δ) Η βαθμολογία του 1ου Ομίλου: Βαθμολογία Α’ Ομίλου Θέση Ομάδες Αγώνες Βαθμοί 1 ΚΑΛΑΠΟΔΙ 4 10 2 ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 4 9 3 ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 4 9 4 ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 4 8 5 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 4 8 6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 4 8 7 […]

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Β’ Κατηγορία: Βαθμολογίες 4η αγωνιστική

Βαθμολογία Α’ Ομίλου Θέση Ομάδες Αγώνες Βαθμοί 1 ΚΑΛΑΠΟΔΙ 4 10 2 ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 4 9 3 ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 4 9 4 ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 4 8 5 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 4 8 6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 4 8 7 ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 4 5 8 ΚΟΜΝΗΝΟΣ 3 3 9 ΣΚΑΡΦΕΙΑ 4 2 10 ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 4 1 11 […]

ΑΓΩΝΕΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Β Φθιώτιδας: Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής

1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ  4-1 ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ– ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  0-8 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ  3-0 ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92  1-1 ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ   4-0 ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ  4-0 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΣΟΥΚΑ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ  0-1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤ.  Ο-3 α.α ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ  4-3 ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ  1-3 ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ – […]

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Β’ Φθιώτιδας: Βαθμολογίες- Επόμενη Αγωνιστική 17-18/10

Βαθμολογία Α’ Ομίλου- 3η Αγωνιστική ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 9 ΚΑΛΑΠΟΔΙ 7 ΑΤΑΛΑΝΤΗ ’92 7 ΚΗΦΙΣΣΟΣ 6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 5 ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 5 ΚΟΜΝΗΝΟΣ 3 ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 2 ΣΚΑΡΦΕΙΑ 1 ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 1 ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 0* ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ 0* Η επόμενη αγωνιστική: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ ’92 ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΗΦΙΣΣΟΣ […]

ΑΓΩΝΕΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Β’ Φθιώτιδας: Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής 10 & 11/10

1ος  ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘ.  2-0 ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡ.  1-1 ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔ. – ΣΚΑΡΦΕΙΑ  1-1 ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓ. – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ  5-1 ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝ. – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ  3-2 ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ  0-3   2ος  ΟΜΙΛΟΣ ΤΣΟΥΚΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔ.  1-2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤ. – ΕΝΩΣΗ 2010  1-1 ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΖΗΛ.  4-0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝ.  7-1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠ. – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ  2-4 […]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΑΓΩΝΕΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Αγώνες Α’ και Β’ Κατηγορίας 10-11/10/20

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν   για  την   3η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Α  Κατηγορίας  που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ.  για  την  αγωνιστική  περίοδο  2020-2021. ΣΑΒΒΑΤΟ     10/10/2020   ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ    16.00 1/ΓΗΠ.     ΦΡΑΝΤΖΗ: ΚΑΛΥΒΙΑ  –  ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008 2/ΓΗΠ.     ΝΕΟΥ  ΚΡΙΚΕΛΛΟΥ: ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ  –  ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ 3/ΓΗΠ.     ΕΥΡΥΤΑΝΩΝ: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  –  ΡΕΓΓΙΝΙ 4/ΓΗΠ.     ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ  […]