Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Β’ Κατηγορία: Βαθμολογίες 4η αγωνιστική

Βαθμολογία Α’ Ομίλου Θέση Ομάδες Αγώνες Βαθμοί 1 ΚΑΛΑΠΟΔΙ 4 10 2 ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 4 9 3 ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 4 9 4 ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 4 8 5 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 4 8 6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 4 8 7 ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 4 5 8 ΚΟΜΝΗΝΟΣ 3 3 9 ΣΚΑΡΦΕΙΑ 4 2 10 ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 4 1 11 […]

ΑΓΩΝΕΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Β Φθιώτιδας: Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής

1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ  4-1 ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ– ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  0-8 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ  3-0 ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92  1-1 ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ   4-0 ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ  4-0 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΣΟΥΚΑ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ  0-1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤ.  Ο-3 α.α ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ  4-3 ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ  1-3 ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ – […]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Α’ Φθιώτιδας: Η επόμενη αγωνιστική 24/10/20

ΚΑΛΥΒΙΑ – Ν. ΚΡΙΚΕΛΛΟ ΑΣΤ. ΣΤΑΥΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΚΕΡ. ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ ΠΡΟΟΔ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΡΕΓΓΙΝΙ ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ ΡΕΠΟ: ΣΤΥΛΙΔΑ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Α Φθιώτιδας: Βαθμολογία 4ης Αγωνιστικής

Θέση Ομάδες Αγώνες Βαθμοί N I H Τέρματα Διαφορά 1 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 4 12 4 0 0 19 – 2 17 2 ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 4 12 4 0 0 17 – 6 11 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ* 3 9 3 0 0 9 – 0 9 4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ* 3 9 3 0 0 8 – […]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Α Φθιώτιδας: Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ 3-0 (75΄ Λέντας Ν., 83΄ Καυκιάς, 93΄ Ζήσιμος) ΜΑΛΕΣΙΝΑ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ  5-0 (3΄/25΄/70΄ Κωνσταντίνου, 37΄/50΄ Πέππας)  ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ  0-1 (8΄ Κασάπας) ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  1-1 (91΄ Κυριτσόπουλος – 45΄ Μαντάρας) ΡΕΓΓΙΝΙ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  2-3 (42΄ Σιώτης, 75΄ Χουλιάρας – 66΄ Μακρόπουλος, 82΄ Χαλαστάνης, 93΄ Παπανάγνος) ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΣΤΥΛΙΔΑ  0-3 […]

ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΚΥΠΕΛΛΟ

Κύπελλο ΕΠΣΦ: Τα αποτελέσματα των επαναληπτικών της Α΄ φάσης

Tα αποτελέσματα των 8 αναμετρήσεων της  Τετάρτης 14 Οκτωβρίου για τη 2η αγωνιστική της Α’ φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Φθιώτιδας. (Με έντονο χρώμα οι ομάδες που περνάνε στην επόμενη φάση) Τα αποτελέσματα: Κεραυνός Βαθυκοίλου – Ηράκλεια  2-2 Στυλίδα – Ελατειακός 6-0 Αστέρας Αγ. Σεραφείμ-Μαλεσίνα 2-3 Άρης Αγ. Κωνσταντίνου-Ολυμπιακός Λαμίας 0-0 Προοδευτική Λάρυμνας-Δαφνησιακός Αρκίτσας  3-1 Νέο Κρικελλο-Νίκη Αγ. Παρασκευής 1-1 […]

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Β’ Φθιώτιδας: Βαθμολογίες- Επόμενη Αγωνιστική 17-18/10

Βαθμολογία Α’ Ομίλου- 3η Αγωνιστική ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 9 ΚΑΛΑΠΟΔΙ 7 ΑΤΑΛΑΝΤΗ ’92 7 ΚΗΦΙΣΣΟΣ 6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 5 ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 5 ΚΟΜΝΗΝΟΣ 3 ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 2 ΣΚΑΡΦΕΙΑ 1 ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 1 ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 0* ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ 0* Η επόμενη αγωνιστική: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ ’92 ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΗΦΙΣΣΟΣ […]

ΑΓΩΝΕΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Β’ Φθιώτιδας: Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής 10 & 11/10

1ος  ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘ.  2-0 ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡ.  1-1 ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔ. – ΣΚΑΡΦΕΙΑ  1-1 ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓ. – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ  5-1 ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝ. – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ  3-2 ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ  0-3   2ος  ΟΜΙΛΟΣ ΤΣΟΥΚΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔ.  1-2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤ. – ΕΝΩΣΗ 2010  1-1 ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΖΗΛ.  4-0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝ.  7-1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠ. – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ  2-4 […]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Α Φθιώτιδας: Βαθμολογία 3η Αγωνιστική – Η επόμενη αγωνιστική 17/10

Η βαθμολογία μετά από 3 αγωνιστικές: ΜΑΛΕΣΙΝΑ 9 ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 9 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 6 ΡΕΓΓΙΝΙ 6 ΣΤΥΛΙΔΑ 6 ΚΑΛΥΒΙΑ 6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 6 ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 4 ΠΡΟΟΔ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ 3 ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ 3 ΗΡΑΚΛΕΙΑ 3 ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ 1 ΚΕΡ. ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ 0 Ν. ΚΡΙΚΕΛΛΟ 0 ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0   Η επόμενη αγωνιστική (17/10, 16:00): ΟΛΥΜΠ. ΛΑΜΙΑΣ – […]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Α Φθιώτιδας: Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής Καλύβια-Μαλεσίνα 0-5 (15’ Φουρλεμάδης, 20’/78’ Πέππας, 69’ Κωνσταντίνου, 82’ Μπονόβας) Νέο Κρίκελλο-Δαφνησιακός Αρκίτσας 1-3 (60’ Κραβαρίτης-63’ Ρόμπας, 75’/81’ Ρίζος) Ευρυτανικός-Ρεγγίνι 1-5 (62’ Βρούβας-4’ Τσάνας, 20’ Χουλιάρας, 56’/68’ Θ. Κωστάκος, 72’ Θεοχάρης) Κεραυνός Βαθυκοίλου-Ηράκλεια 1-5 (75’ Κωστόπουλος-22’ Παπαμίχος, 31’/35’ πεν. Ντεμίρης, 57’ Σταυρόπουλος, 70’ Άλλα) Δάφνη Λιβανατών-Άρης Αγ. Κωνσταντίνου 5-2 (10’/16’/60’ Κλωτσοτήρας, 32’ Ξεζώνοτος, 42’ Αντωνίου-37’ […]