ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΚΥΠΕΛΛΟ

Κύπελλο ΕΠΣΦ: Τα αποτελέσματα των επαναληπτικών της Α΄ φάσης

Tα αποτελέσματα των 8 αναμετρήσεων της  Τετάρτης 14 Οκτωβρίου για τη 2η αγωνιστική της Α’ φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Φθιώτιδας. (Με έντονο χρώμα οι ομάδες που περνάνε στην επόμενη φάση) Τα αποτελέσματα: Κεραυνός Βαθυκοίλου – Ηράκλεια  2-2 Στυλίδα – Ελατειακός 6-0 Αστέρας Αγ. Σεραφείμ-Μαλεσίνα 2-3 Άρης Αγ. Κωνσταντίνου-Ολυμπιακός Λαμίας 0-0 Προοδευτική Λάρυμνας-Δαφνησιακός Αρκίτσας  3-1 Νέο Κρικελλο-Νίκη Αγ. Παρασκευής 1-1 […]

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Β’ Φθιώτιδας: Βαθμολογίες- Επόμενη Αγωνιστική 17-18/10

Βαθμολογία Α’ Ομίλου- 3η Αγωνιστική ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 9 ΚΑΛΑΠΟΔΙ 7 ΑΤΑΛΑΝΤΗ ’92 7 ΚΗΦΙΣΣΟΣ 6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 5 ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 5 ΚΟΜΝΗΝΟΣ 3 ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 2 ΣΚΑΡΦΕΙΑ 1 ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 1 ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 0* ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ 0* Η επόμενη αγωνιστική: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ ’92 ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΗΦΙΣΣΟΣ […]

ΑΓΩΝΕΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Β’ Φθιώτιδας: Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής 10 & 11/10

1ος  ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘ.  2-0 ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡ.  1-1 ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔ. – ΣΚΑΡΦΕΙΑ  1-1 ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓ. – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ  5-1 ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝ. – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ  3-2 ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ  0-3   2ος  ΟΜΙΛΟΣ ΤΣΟΥΚΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔ.  1-2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤ. – ΕΝΩΣΗ 2010  1-1 ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΖΗΛ.  4-0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝ.  7-1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠ. – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ  2-4 […]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Α Φθιώτιδας: Βαθμολογία 3η Αγωνιστική – Η επόμενη αγωνιστική 17/10

Η βαθμολογία μετά από 3 αγωνιστικές: ΜΑΛΕΣΙΝΑ 9 ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 9 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 6 ΡΕΓΓΙΝΙ 6 ΣΤΥΛΙΔΑ 6 ΚΑΛΥΒΙΑ 6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 6 ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 4 ΠΡΟΟΔ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ 3 ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ 3 ΗΡΑΚΛΕΙΑ 3 ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ 1 ΚΕΡ. ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ 0 Ν. ΚΡΙΚΕΛΛΟ 0 ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0   Η επόμενη αγωνιστική (17/10, 16:00): ΟΛΥΜΠ. ΛΑΜΙΑΣ – […]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Α Φθιώτιδας: Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής Καλύβια-Μαλεσίνα 0-5 (15’ Φουρλεμάδης, 20’/78’ Πέππας, 69’ Κωνσταντίνου, 82’ Μπονόβας) Νέο Κρίκελλο-Δαφνησιακός Αρκίτσας 1-3 (60’ Κραβαρίτης-63’ Ρόμπας, 75’/81’ Ρίζος) Ευρυτανικός-Ρεγγίνι 1-5 (62’ Βρούβας-4’ Τσάνας, 20’ Χουλιάρας, 56’/68’ Θ. Κωστάκος, 72’ Θεοχάρης) Κεραυνός Βαθυκοίλου-Ηράκλεια 1-5 (75’ Κωστόπουλος-22’ Παπαμίχος, 31’/35’ πεν. Ντεμίρης, 57’ Σταυρόπουλος, 70’ Άλλα) Δάφνη Λιβανατών-Άρης Αγ. Κωνσταντίνου 5-2 (10’/16’/60’ Κλωτσοτήρας, 32’ Ξεζώνοτος, 42’ Αντωνίου-37’ […]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΑΓΩΝΕΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Αγώνες Α’ και Β’ Κατηγορίας 10-11/10/20

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν   για  την   3η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Α  Κατηγορίας  που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ.  για  την  αγωνιστική  περίοδο  2020-2021. ΣΑΒΒΑΤΟ     10/10/2020   ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ    16.00 1/ΓΗΠ.     ΦΡΑΝΤΖΗ: ΚΑΛΥΒΙΑ  –  ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008 2/ΓΗΠ.     ΝΕΟΥ  ΚΡΙΚΕΛΛΟΥ: ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ  –  ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ 3/ΓΗΠ.     ΕΥΡΥΤΑΝΩΝ: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  –  ΡΕΓΓΙΝΙ 4/ΓΗΠ.     ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ  […]

ΑΓΩΝΕΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Β’ Φθιώτιδας: Αποτελέσματα 2ης Αγωνιστικής 3 & 4/10

1ος  ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 1-1 ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  0-7 ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 6-1 ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 2-4 ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92  2-2 ΚΟΜΝΗΝΟΣ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ  ΑΝΑΒΟΛΗ   2ος  ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ  1-1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝ. – ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ  2-5 ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ– ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ  1-1 ΕΝΩΣΗ 2010 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝ.  3-0 ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ – ΤΣΟΥΚΑ  3-1   3ος  ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ  1-2 ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ  2-3 ΓΑΡΔΙΚΙ – ΘΥΕΛΛΑ Μ. […]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Α’ Φθιώτιδας: Βαθμολογία 2η Αγωνιστική-Επόμενη αγωνιστική 10-11/10

Βαθμολογία Α’ Κατηγορία ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 6 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 6 ΚΑΛΥΒΙΑ 6 ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 4 ΣΤΥΛΙΔΑ 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 3 ΡΕΓΓΙΝΙ 3 ΠΡΟΟΔ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ 3 ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ 1 ΚΕΡ. ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ 0 Ν. ΚΡΙΚΕΛΛΟ 0 ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ 0 ΗΡΑΚΛΕΙΑ 0 ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 Η επόμενη αγωνιστική (10-11/10, 16:00): ΚΑΛΥΒΙΑ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΟΛΥΜΠ. ΛΑΜΙΑΣ – ΝΙΚΗ […]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Αποτελέσματα 2ης Αγωνιστικής Α’ Φθιώτιδας

Νίκη Αγ. Παρασκευής-Καλύβια 1-2 (1’Καραπέτσας-33’ Ξηρομερίτης, 39’ πεν. Τσιγκόλης) Δαφνησιακός Αρκίτσας-Μαλεσίνα 1-5 (82’ Στ. Ρίζος-17’ Φουρλεμάδης, 39’ Πέππας, 54’/78’ πεν. Κωνσταντίνου, 73’ Δουσιώτης) Ρεγγίνι-Νέο Κρίκελλο 5-0 (15’/47’ Θ. Κωστάκος, 30’/35’ Χαλλής, 80 Χρ. Τσάνας) Ηράκλεια-Αστέρας Σταυρού 2-5 (16’ Σακκάς, 25’ Λαΐνας-26’ Καλαμάτας, 36’ Κακκάβας, 60’/68’ Παπαναστασίου, 90’ πεν. Μ. Καραναστάσης) Άρης Αγ. Κωνσταντίνου-Ευρυτανικός 1-1 (65’ Πρίφτης-82’ Ματίκας) Προοδευτική Λάρυμνας-Κεραυνός […]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Αγώνες Α’ και Β’ Κατηγορίας 3-4/10/20

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν   για  την   2η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Α Κατηγορίας  της ΕΠΣ Φθιώτιδας  για  την  αγωνιστική  περίοδο  2020-2021. Σαββάτο 3/10 , 16:00 ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΡΕΓΓΙΝΙ – Ν. ΚΡΙΚΕΛΛΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΚΕΡ. ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ […]