Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΑΓΩΝΕΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Αγώνες Α’ και Β’ Κατηγορίας 10-11/10/20

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν   για  την   3η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Α  Κατηγορίας  που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ.  για  την  αγωνιστική  περίοδο  2020-2021. ΣΑΒΒΑΤΟ     10/10/2020   ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ    16.00 1/ΓΗΠ.     ΦΡΑΝΤΖΗ: ΚΑΛΥΒΙΑ  –  ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008 2/ΓΗΠ.     ΝΕΟΥ  ΚΡΙΚΕΛΛΟΥ: ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ  –  ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ 3/ΓΗΠ.     ΕΥΡΥΤΑΝΩΝ: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  –  ΡΕΓΓΙΝΙ 4/ΓΗΠ.     ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ  […]

ΑΓΩΝΕΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Β’ Φθιώτιδας: Αποτελέσματα 2ης Αγωνιστικής 3 & 4/10

1ος  ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 1-1 ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  0-7 ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 6-1 ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 2-4 ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92  2-2 ΚΟΜΝΗΝΟΣ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ  ΑΝΑΒΟΛΗ   2ος  ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ  1-1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝ. – ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ  2-5 ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ– ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ  1-1 ΕΝΩΣΗ 2010 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝ.  3-0 ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ – ΤΣΟΥΚΑ  3-1   3ος  ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ  1-2 ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ  2-3 ΓΑΡΔΙΚΙ – ΘΥΕΛΛΑ Μ. […]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Α’ Φθιώτιδας: Βαθμολογία 2η Αγωνιστική-Επόμενη αγωνιστική 10-11/10

Βαθμολογία Α’ Κατηγορία ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 6 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 6 ΚΑΛΥΒΙΑ 6 ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 4 ΣΤΥΛΙΔΑ 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 3 ΡΕΓΓΙΝΙ 3 ΠΡΟΟΔ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ 3 ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ 1 ΚΕΡ. ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ 0 Ν. ΚΡΙΚΕΛΛΟ 0 ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ 0 ΗΡΑΚΛΕΙΑ 0 ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 Η επόμενη αγωνιστική (10-11/10, 16:00): ΚΑΛΥΒΙΑ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΟΛΥΜΠ. ΛΑΜΙΑΣ – ΝΙΚΗ […]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Αποτελέσματα 2ης Αγωνιστικής Α’ Φθιώτιδας

Νίκη Αγ. Παρασκευής-Καλύβια 1-2 (1’Καραπέτσας-33’ Ξηρομερίτης, 39’ πεν. Τσιγκόλης) Δαφνησιακός Αρκίτσας-Μαλεσίνα 1-5 (82’ Στ. Ρίζος-17’ Φουρλεμάδης, 39’ Πέππας, 54’/78’ πεν. Κωνσταντίνου, 73’ Δουσιώτης) Ρεγγίνι-Νέο Κρίκελλο 5-0 (15’/47’ Θ. Κωστάκος, 30’/35’ Χαλλής, 80 Χρ. Τσάνας) Ηράκλεια-Αστέρας Σταυρού 2-5 (16’ Σακκάς, 25’ Λαΐνας-26’ Καλαμάτας, 36’ Κακκάβας, 60’/68’ Παπαναστασίου, 90’ πεν. Μ. Καραναστάσης) Άρης Αγ. Κωνσταντίνου-Ευρυτανικός 1-1 (65’ Πρίφτης-82’ Ματίκας) Προοδευτική Λάρυμνας-Κεραυνός […]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Αγώνες Α’ και Β’ Κατηγορίας 3-4/10/20

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν   για  την   2η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Α Κατηγορίας  της ΕΠΣ Φθιώτιδας  για  την  αγωνιστική  περίοδο  2020-2021. Σαββάτο 3/10 , 16:00 ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΡΕΓΓΙΝΙ – Ν. ΚΡΙΚΕΛΛΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΚΕΡ. ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ […]

ΑΓΩΝΕΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Β’ Φθιώτιδας: Αποτελέσματα 1ης Αγωνιστικής 26-27/09

1ος  ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦ. – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ  0-0 ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘ.  1-3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡ. – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ  5-0 ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔ. – ΚΑΛΑΠΟΔΙ  0-4 ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓ. – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ  5-2 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 – ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝ. ΑΝΑΒ. (Τετ. 7/10/20)   2ος  ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝ.  7-0 ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔ. – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ  1-8 ΔΟΞΑ ΖΗΛ. – ΕΝΩΣΗ 2010  0-2 ΤΣΟΥΚΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤ.  2-1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝ. – […]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Α’ Φθιώτιδας: Βαθμολογία 1η Αγωνιστική-Επόμενη αγωνιστική 3/10

H βαθμολογία: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 3 ΣΤΥΛΙΔΑ 3 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 3 ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 ΚΑΛΥΒΙΑ 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 3 Ν. ΚΡΙΚΕΛΛΟ 0 ΚΕΡ. ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ 0 ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ 0 ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ 0 ΠΡΟΟΔ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ 0 ΡΕΓΓΙΝΙ 0 ΗΡΑΚΛΕΙΑ 0 ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0   Η επόμενη αγωνιστική (3/10, 16:00): ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ […]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Αποτελέσματα 1ης Αγωνιστικής Α’ Φθιώτιδας

Α’ Φθιώτιδας: Αποτελέσματα  1ης αγωνιστικής 26-27/09/2020 Καλύβια-Δαφνησιακός Αρκίτσας 2-1 (12’ Χριστόπουλος, 86’ Τσώνης-21’ Μουτσουρούφης) Μαλεσίνα-Ρεγγίνι 4-1 (22’, 33’ Ρίζος, 39’/41’ Φουρλεμάδης-65 Θ. Κωστάκος) Νέο Κρίκελλο-Άρης Αγ. Κωνσταντίνου 2-4 (54’ Συγγούνης, 58’ Κραβαρίτης-42’/90+7’ Τετριμέλης, 45+2’ Τσιαπραΐλης, 63’ πεν. Σιδέρης) Αστέρας Σταυρού-Προοδευτική Λάρυμνας 2-0 (43’ Χαντζής, 51’ Κακάβας) Ευρυτανικός-Στυλίδα 0-4 (5’/45’ Μπίκος, 12’ Ταμπάκης, 33’ Χρ. Βαρυπάτης) […]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΑΓΩΝΕΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Αγώνες Α’ και Β’ Κατηγορίας 26-27/09/2020

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν   για  την   1η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Α Κατηγορίας  της ΕΠΣ Φθιώτιδας  για  την  αγωνιστική  περίοδο  2020-2021.  ΣΑΒΒΑΤΟ     26/09/2020        ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ              17.00                1/ΓΗΠ.     ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ:ΜΑΛΕΣΙΝΑ  08  –  ΡΕΓΓΙΝΙ 2/ΓΗΠ.     ΣΤΑΥΡΟΥ:ΑΣΤΗΡ  ΣΤΑΥΡΟΥ  –  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΛΑΡΥΜΝΑΣ 3/ΓΗΠ.     ΕΥΡΥΤΑΝΩΝ:ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  –  ΣΤΥΛΙΣ 4/ΓΗΠ.     ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ:ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ 5/ΓΗΠ.     […]