ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Χριστουγεννιάτικο τουρνουά ΕΠΣΦ

Σας γνωρίζουμε ότι το Σάββατο 21/12/2019 θα διεξαχθεί το Χριστουγεννιάτικο Τουρνουά Ποδοσφαίρου μικρών ηλικιών της Ε.Π.Σ.Φ. σε συνδιοργάνωση με τον Δήμο Δομοκού , στα γήπεδα ΔΟΜΟΚΟΥ και ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ. Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όσα σωματεία συγκροτούν ομάδα στα παρακάτω τμήματα: 1/ Κ-8 2/ Κ-10 3/ Κ-12 4/ Κ-14 Όσα σωματεία επιθυμούν να συμμετάσχουν στο ανωτέρω Τουρνουά θα […]

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Αλλαγή αγώνων

Ο  αγώνας  της  Β  Κατηγορίας  2ος  όμιλος  μεταξύ  των  ομάδων  ΕΘΝΙΚΟΣ  ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ  –  ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ  θα  διεξαχθεί  την  Κυριακή  08/12/2019 και  ώρα  12.00   στο  γήπεδο  ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ. Ο  αγώνας  της  Β  Κατηγορίας  1ος  όμιλος  μεταξύ  των  ομάδων  ΡΕΓΓΙΝΙ  –  ΑΤΑΛΑΝΤΗ  92  θα  διεξαχθεί  την  Κυριακή  08/12/2019  και  ώρα  11.00  στο  γήπεδο   ΜΩΛΟΥ. Ο  αγώνας  για  το  πρωτάθλημα  Κ-12  ΜΑΛΙΑΚΟΣ  […]

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Αγώνες Υποδομών 7/8 Δεκεμβρίου 2019

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν    για  την   5η  αγωνιστική  των  πρωταθλημάτων  της  Κ-10, Κ-12, Κ-14 και Γ  Κατηγορίας  που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ. για  την  αγωνιστική  περίοδο  2019-2020.   ΣΑΒΒΑΤΟ      07/12/2019       ΩΡΑ   ΕΝΑΡΞΗΣ   10.00 1/ΓΗΠ.   ΕΠΣΦ:ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ – ΦΡΑΝΤΖΗ  (Κ-10, Κ-12 ΩΡΑ 10.00  Γ Κατ. ΩΡΑ 11.00) 2/ ΓΗΠ.  ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ:ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ – ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ  ( Κ-12 […]

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Αγώνες 7/8 Δεκεμβρίου 2019

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν    για  την   9η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Α  Κατηγορίας  « ΑΡΗΣ  ΔΑΡΡΑΣ»  που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ. για  την  αγωνιστική  περίοδο  2019-2020.   ΣΑΒΒΑΤΟ                  07/12/2019             ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ                          15.00    1/ΓΗΠ.  ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ:ΚΑΛΥΒΙΑ  –  ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 2/ΓΗΠ.  ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ:ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ  –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΛΑΜΙΑΣ 3/ΓΗΠ.  ΛΑΡΥΜΝΑΣ:ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΛΑΡΥΜΝΑΣ  –  ΑΝ/ΣΗ  ΔΥΤ.  ΦΘ/ΔΑΣ 4/ΓΗΠ.  ΣΤΥΛΙΔΑΣ:ΣΤΥΛΙΣ  […]

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Ορισμός Αγώνα κυπέλλου

Με απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλήματος της ΕΠΣΦ ορίζεται για ΤΕΤΑΡΤΗ 04/12/2019 και ώρα έναρξης 17.00 στο γήπεδο ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ο αγώνας μεταξύ των ομάδων Α.Π.Ο. ΑΤΑΛΑΝΤΗ – Α.Ε. ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ για την Β Φάση του Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων ΕΠΣ περιόδου 2019-2020.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Προπόνηση Μικτών Ομάδων 2-3 Δεκεμβρίου 2019

Σας γνωρίζουμε ότι την  Δευτέρα  2/12/2019 και ώρα 15.30  στο  Ενωσιακό  γήπεδο θα πραγματοποιηθεί  προπόνηση της Μικτής ομάδας  Κ14 της Ε.Π.Σ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ στην οποία θα συμμετάσχουν οι παρακάτω ποδοσφαιριστές.   Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ         ΟΜΑΔΑ 1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΖΑΛΟΚΩΣΤΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ 2. ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΓΡΑΒΒΑΝΗΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ 3. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΦΑΚΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ 4. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ 5. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΠΠΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ […]

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Αγώνες 30/11 και 1/12

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν    για  την   8η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Α  Κατηγορίας  « ΑΡΗΣ  ΔΑΡΡΑΣ»  που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ. για  την  αγωνιστική  περίοδο  2019-2020.   ΣΑΒΒΑΤΟ                  30/11/2019             ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ                          15.00    1/ΓΗΠ.  ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ:ΑΝ/ΣΗ  ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  –  ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 2/ΓΗΠ.  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ:ΑΡΗΣ  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ  –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ 3/ΓΗΠ.  ΜΑΡΤΙΝΟΥ:ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  ΜΑΡΤΙΝΟΥ  –  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  […]

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Αγώνες υποδομών 30/11 και 1/12

Σας γνωρίζουμε τους αγώνες που θα διεξαχθούν για την 4η αγωνιστική των πρωταθλημάτων της Κ-10, Κ-12, Κ-14 και Γ Κατηγορίας που διοργανώνει η Ε.Π.Σ.Φ. για την αγωνιστική περίοδο 2019-2020. ΣΑΒΒΑΤΟ 30/11/2019 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10.00 1/ΓΗΠ. ΦΡΑΝΤΖΗ:ΦΡΑΝΤΖΗ – ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ (Κ-10, Κ-12 ΩΡΑ 10.00 Γ Κατ. ΩΡΑ 11.00) 2/ΓΗΠ. ΑΜΟΥΡΙΟΥ:ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ 2010 ( Κ-10, […]

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Πρόγραμμα αγώνων 23-24 Νοεμβρίου 2019

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν    για  την   7η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Α  Κατηγορίας  « ΑΡΗΣ  ΔΑΡΡΑΣ»  που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ. για  την  αγωνιστική  περίοδο  2019-2020.   ΣΑΒΒΑΤΟ                  23/11/2019             ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ                          15.00    1/ΓΗΠ.  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ:ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  –  ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  ΜΑΡΤΙΝΟΥ 2/ΓΗΠ.  ΣΤΥΛΙΔΑΣ:ΣΤΥΛΙΣ  –  ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ 3/ΓΗΠ.  ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ:ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ  –  ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ 4/ΓΗΠ.  ΛΑΡΥΜΝΑΣ:ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΛΑΡΥΜΝΑΣ  –  […]

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΠΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΠΣΦ

Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Κ12 και Κ14

Ανακοινώνεται το αγωνιστικό πρόγραμμα των οκτώ ομίλων των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Μικτών Ομάδων Ενώσεων κάτω των 12 (Κ12) και κάτω των 14 (Κ14) ετών, όπως προέκυψε από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας. Πατήστε ΕΔΩ για να δείτε το πρόγραμμα των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Κ12 και Κ14. Επίσης ΕΔΩ μπορείτε να δείτε την Προκήρυξη […]