Αγώνες 16-17 Νοεμβρίου 2019

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν    για  την   6η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Α  Κατηγορίας  « ΑΡΗΣ  ΔΑΡΡΑΣ»  που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ.

για  την  αγωνιστική  περίοδο  2019-2020.

 ΣΑΒΒΑΤΟ                  16/11/2019                       ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ                          15.00   

1/ΓΗΠ.  ΜΩΛΟΥ:ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ  –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ

2/ΓΗΠ.  ΛΑΡΥΜΝΑΣ:ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008  –  ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

3/ΓΗΠ.  ΝΕΟΥ  ΚΡΙΚΕΛΛΟΥ:ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ  –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΛΑΜΙΑΣ

4/ΓΗΠ.  ΜΑΡΤΙΝΟΥ:ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  ΜΑΡΤΙΝΟΥ  –  ΑΝ/ΣΗ  ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

5/ΓΗΠ.  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ:ΑΡΗΣ  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ  –  ΚΑΛΥΒΙΑ

6/ΓΗΠ.  ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ:ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν    για  την   5η  –  6η    αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Β  Κατηγορίας  που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ.  για  την  αγωνιστική  περίοδο  2019-2020.

ΣΑΒΒΑΤΟ              16/11/2019                       ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ       15.00  

1/ΓΗΠ.    ΤΡΑΓΑΝΑΣ:ΑΓΡΟΤΗΣ  ΤΡΑΓΑΝΑΣ  –  ΚΑΛΑΠΟΔΙ

2/ΓΗΠ.    ΚΑΤΩ  ΤΙΘΟΡΕΑΣ:ΚΗΦΙΣΣΟΣ  –  ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ

3/ΓΗΠ.    ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ:ΑΤΑΛΑΝΤΗ  92  –  ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ             17/11/2019                       ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ         15.00

1/ΓΗΠ.   ΑΓ.  ΣΕΡΑΦΕΙΜ:ΑΣΤΗΡ  ΑΓ.  ΣΕΡΑΦΕΙΜ  –  ΚΟΜΝΗΝΟΣ

2/ΓΗΠ.   ΜΩΛΟΥ:ΡΕΓΓΙΝΙ  –  ΑΕΤΟΣ  ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ

3/ΓΗΠ.   ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ:ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ  –  ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

4/ΓΗΠ.   ΕΥΡΥΤΑΝΩΝ:ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  –  ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

5/ΓΗΠ.   ΠΑΛ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ:ΑΤΡ/ΤΟΣ  Π.ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

6/ΓΗΠ.   ΡΟΔΩΝΙΑΣ:ΘΥΕΛΛΑ  ΡΟΔΩΝΙΑΣ  –  ΕΘΝΙΚΟΣ  ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ

7/ΓΗΠ.   ΑΓ.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ:ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΑΓ.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ  –  ΔΟΞΑ  ΖΗΛΕΥΤΟΥ

8/ΓΗΠ.   ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ:ΤΣΟΥΚΑ  –  ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ

9/ΓΗΠ.  ΑΝΘΗΛΗΣ:ΠΑΟ  ΑΝΘΗΛΗΣ  –  ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ  ΠΕΤΡΩΤΟΥ

10/ΓΗΠ.  ΔΟΜΟΚΟΥ:ΑΧΙΛΛΕΥΣ  ΔΟΜΟΚΟΥ  –  Α.Ε.  ΕΧΙΝΑΙΩΝ

11/ΓΗΠ.   ΗΡΑΚΛΕΙΑ:ΗΡΑΚΛΕΙΑ  –  ΔΙΒΡΗ

12/ΓΗΠ.  ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ:ΟΜΒΡΟΣ  –  ΓΛΥΦΑ

Ο  αγώνας  ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ  –  ΘΥΕΛΛΑ  ΜΕΓ.  ΒΡΥΣΗΣ  για  το  πρωτάθλημα  της  Β  Κατηγορίας  3ος  όμιλος  αναβάλλεται  και  ορίζεται  να  διεξαχθεί  στις  08/12/2019.